Reportaż noworodkowy

Domowy reportaż noworodkowy - pełen emocji i was!

Witaj w magicznym świecie pierwszych chwil życia Twojego maluszka! To niezwykła podróż w świat delikatności i uczuć, gdzie każde zdjęcie opowiada własną historię.Jako pasjonatka fotografii reportażowej i z miłością do naturalnych, niepowtarzalnych momentów z całą przyjemnością wykonam dla was taką sesję.

Wszelkie szczegóły
znajdziesz poniżej...

sesja-noworodkowa-(4)_kw

Detale sesji

sesja noworodkowa (1)_1
sesja noworodkowa (3)
 1. Naturalność i prostota: Zachęć rodzinę do bycia sobą. Unikaj zbyt ustawiania i reżyserowania. Naturalne chwile, takie jak przytulanie, śmiech czy czułe spojrzenia, są najpiękniejsze.
 2. Autorska obróbka zdjęć:
  Starannie wyselekcjonowane oraz delikatnie obrobione fotografie.
  Oferuję dostęp do galerii online, gdzie możesz spokojnie wybierać swoje ulubione kadry.
 3. Galeria prywatności:
  Prywatna galeria online, dostępna tylko dla Ciebie, gdzie możesz delektować się pięknem chwil spędzonych z maluszkiem.
 4. Pamiątka na zawsze:
  Minimum 30 wysokiej jakości zdjęć cyfrowych.
  Możliwość zamówienia eleganckich odbitek i innych unikalnych produktów.
 1. Naturalne światło: Wybierz miejsca w domu, gdzie jest najwięcej naturalnego światła. Duże okna lub przestrzenie w pobliżu oświetlonych okien są idealne. Naturalne światło dodaje ciepła i miękkości zdjęciom. Sprawdź w którym momencie dnia jest najładniej.
 2. Zminimalizuj przepych: Unikaj zbyt wielu ozdobników i zdezorganizowanych przestrzeni. Proste, neutralne tła pomagają skupić uwagę na głównych bohaterach sesji – maluszku i rodzinie. Usuń na czas sesji niepotrzebne elementy, które mogą przeszkadzać (szczególnie rzeczy w ostrych kolorach).
 3. Ogrzewanie: Upewnij się, że temperatura w pomieszczeniu jest komfortowa dla noworodka, który jest szczególnie wrażliwy na zmiany temperatury. Optymalna temperatura to około 24-26 stopni Celsjusza.
 4. Przytulne Miejsca: Przygotuj miejsca, gdzie rodzina może się przytulić i spędzić czas razem. Łóżko, sofa lub ulubione miejsce w domu będą idealne do stworzenia naturalnych i spokojnych ujęć.
 1. Ubrania: Wybierz ubrania w neutralnych kolorach, unikając intensywnych wzorów. Jasne pastele, beże czy szarości są zawsze dobrym wyborem. Upewnij się, że ubrania są wygodne. Zachowajcie spójność kolorystyczną.
 2. Naturalność i prostota: Zachęć rodzinę do bycia sobą. Unikaj zbyt ustawiania i reżyserowania. Naturalne chwile, takie jak przytulanie, śmiech czy czułe spojrzenia, są najpiękniejsze.
 3. Czas karmienia: Jeśli noworodek jest karmiony piersią, upewnij się, że mama jest gotowa na karmienie w dowolnym momencie sesji. To naturalny element, który można pięknie uwiecznić.
 4. Pamiątki rodzinne: Jeśli macie jakieś ulubione przytulne elementy wyposażenia, zabawki czy kocyki, które chcielibyście uwiecznić na zdjęciach, przygotujcie je wcześniej.
Długość sesji zależy od wielu czynników, m.in od tego jak współpracuje tego dnia nasz bohater oraz jego rodzeństwo. Bywały sesje, które trwały 30 min, a nieraz trwa 2 godziny… Przyjmijmy, że średni czas sesji to 60 minut.
Tak oczywiście! Znakomita większość świeżo upieczonych mamusiek czuje się fatalnie po porodzie. Skupię się na detalach, zdjęciach z bliska, gdzie ukryjemy Twoje aktualne kompleksy. Maluszek bardzo szybko rośnie, przekładając sesję na później musisz się liczyć z tym ważnym elementem.
Najlepszym czasem jest ten moment, kiedy zaklimatyzowaliście się już z maluszkiem w waszym mieszkaniu. Nie muszą to być pierwsze dwa tygodnie po porodzie – każdy czuje, że to już ten moment 🙂
Bez względu na to, czy ceremonia odbędzie się w urzędzie, plenerze czy innym miejscu, dostosuję swoją pracę do charakteru i atmosfery mojego ślubu. Zapewniam, że reportaż dokonam dyskretnie, bez zaburzenia Waszej ceremonii na zasadach ustalonych z Urzędnikiem.

Oczywiście. Na każdą okazję i za dowolną kwotę można zakupić voucher. Voucher jest drewniany z pięknym grawerem dostosowanym pod daną okazję i wykupiony pakiet.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, pisz śmiało!